sobota, 10 stycznia 2015

Kosmetyczni ulubieńcy grudnia / Makeup Revolution, Catrice, Rimmel, Yves Rocher, My Secret

10/01/2015


W grudniu kilka kosmetyków do makijażu zasłużyło na szczególną uwagę. Większości z poniższych produktów używałam w tym miesiącu w zasadzie codziennie. Ciekawa jestem czy znacie te produkty i czy również jesteście z nich zadowolone?

Makeup Revolution paleta Iconic 3. Ta marka jest dla mnie odkryciem ubiegłego roku. Każdy produkt do makijażu, który miałam przyjemność używać, jest dla mnie dużym zaskoczeniem. Cienie z tej palety są bardzo dobrze napigmentowane i trwałe. Przeważają w niej brązy i delikatne róże. Wśród dwunastu cieni znajdziemy zarówno te matowe, jak i satynowe. Jakość jak i cena tej paletki wprost powala. W asortymencie MUR znajdziemy ogromny wybór paletek, jeśli nie miałyście z nimi to czynienia, polecam wypróbować. Ja mam już jedną upatrzoną i niewątpliwie za jakiś czas się na nią skuszę.

Catrice Camouflage Cream 010 Ivory - to niepozorne maleństwo doskonale kryje wszelkie niedoskonałości. Jak dotąd z bardziej kryjącym produktem się nie spotkałam. 


Yves Rocher Mascara Longitud 360'- bardzo fajny czarny tusz do rzęs, z klasyczną szczoteczką. Dobrze rozdziela rzęsy i je wydłuża. Był w jednym z pudełek beGlossy i bardzo przypadł mi do gustu.

Rimmel Scandal Eyes 003 - ciemnobrązowa wodoodporna kredka do oczu. Ostatnio bardzo się z nią polubiłam, ponieważ zaprzestałam używania czarnych kredek. Rzeczywiście utrzymuje się przez cały dzień, a ten odcień brązu jest bardzo głęboki. 

My Secret Dress up your lips - kremowa pomadka, która dla mnie jest typowym "nudziakiem" o satynowym wykończeniu. Nie wysusza ust i długo się na nich utrzymuje. Polecam wypróbować (jak nie ten, to inny kolor - jest ich dość duży wybór), ponieważ (przynajmniej ta) jest dobra i bardzo tania.1 komentarz: